SPORDIKELLAD – KOMPUUTRIGA VÕIMALUSTEGA KELLAD

spordikellad

LAIA VALIKUGA JA VÄGA SOODNE E-POOD – 1A

 

1a.ee pood turustab absoluutselt kõike, mis Teie kodust puudu on! 1a.ee valik on üüratu ning kaupade hinnad rahakotisõbralikud. Astu poest läbi ja leia kõik vajalik!

VÄLISED KÕVAKETTAD IGAT LIIKI LAUAARVUTILE

 

Välised kõvakettad teevad igasuguste dokumentide hoiustamise lihtsaks. Arvuti mäluruumist selleks reeglina ei jagu – lisateave siin. Suure failide hulga puhul soovitaksime soetada välised kõvakettad. Välised kõvakettad saab ühendada enamus seadmetega. Seadeldis annab võimaluse lisaks andmete salvestamisele faile arvutist arvutisse kanda. Kui juhtub, et arvuti puruneb, säilitavad välised kõvakettad Teie andmed. 1a veebipoes pakutavad välised kõvakettad on erinevate mõõtmetega. Kaubavalikus on välised kõvakettad, millised võimaldavad mahutada 100-2000 GB andmeid. Turva enda andmeid soetades välised kõvakettad!

 

LAUAARVUTI TÖISEKS KASUTAMISEKS VÕI HOOPIS MÄNGUSÕLTLASELE

 

Sellele vaatamata, et sülearvutid koguvad populaarsust, on asjalik lauaarvuti asendamatu. 1a.ee poes on lauaarvuti sortiment tohutult suur. Kui tahad lauaarvuti kabinetti soetada, siis pea silmas valiku tegemisel seadme väljanägemist ja lisavõimalusi. Lauaarvuti välimus on aina esinduslikum, seega ei pea arvutit kaugeltki laua varju paigaldama. Kõigele lisaks on lauaarvuti pluss laptopi kõrval väga suur võimekus. 1a.ee internetikaupluse kõige võimekama lauaarvuti maht on lausa 6000 GB. Niivõrd võimekas lauaarvuti on täiuslik valik mängurile. Muretse lauaarvuti kõige paremate garantiitingimustega 1a.ee internetikauplusest!

 

ELEKTRIPLIIDID, MIS ABISTAVAD IGAL TASEMEL KOKKA

 

Meie internetikaupluse köögitehnika kategoorias on esindatud suures valikus elektripliidid. Elektripliidid on erisuguste näitajatega, et passida igasse kööki. Elektripliidid on erisuguse mõõduga ning tööpinnaga ning valida saab sobiva energiatarbimise klassi. Kõige populaarsemad on keraamilise pinnaga elektripliidid. Veel saab soetada malmist tööpinnaga ja induktsioon elektripliidid. Küpsetushuvilistele on valida suuremõõtmelise ahjuga elektripliidid. Meie internetikaupluse köögitehnika valikust hangivad elektripliidid iga köögi perenaised!

 

SPORDIKELLAD – KOMPUUTRIGA VÕIMALUSTEGA KELLAD

 

Spordikellad on just nagu pisikesed kompuutrid. Mitmefunktsionaalsed spordikellad suudavad lisaks kellaaja kuvamisele mobiiltelefoniga ühilduda. Spordikellad kajastavad mobiiltelefoni teavitusi ja juhivad selle rakendusi. Kõigele lisaks oskavad spordikellad kõnedele vastata, välja helistada ning sõnumeid saata. Spordikellad on ka head aktiivsusmonitorid. Selliste omadustega spordikellad toetavad tehtud sammude kokku lugemisel ja liikumiskiiruse ja vahemaa mõõtmisel. Kõrgkvaliteedilised spordikellad saavad vastu ka raskematele tingimustele. Kui eelistad mugavat elu, siis muretse enda ellu funktsionaalne nutikell!

 

MITMEKÜLGSED LAPSEVANKRID PERE PISEMATELE

 

1a.ee internetikaupluses on pakkuda väga suures sortimendis lapsevankrid. Sortimendis on lapsevankrid sünnist kuni lasteaialastele. Lapsevankrid on võrdlemisi erisugused. Saadaval on erisugustest materjalidest lapsevankrid – nahk, kangas jne. Tahetuimad lapsevankrid on mitmefunktsionaalse raamiga. Lapsevankrid, milliste vankrirattad keerlevad, võimaldavad sporti teha. 1a.ee sortimendist saad lapsevankrid kõige tuntumatelt vankritootjatelt!