MURUNIIDUKID, MIS SAAVAD TEHA MURUGA IMEASJU – SIIN 1A.EE

SIINOOTAD SUVE? MEIE KA!

Suvehooaeg pole enam väga kaugel enam ning sel põhjusel soovitame juba aegsasti ennast valmis seada – muruniidukid, basseinid, mootorsaed, survepesurid ja kompressorid – madalate hindadega!

MURUNIIDUKID, MIS SAAVAD TEHA MURUGA IMEASJU – SIIN 1A.EE

Kaubavalikus on nelja eritüüpi muruniidukid. Elektril töötavad muruniidukid on eri võimsusastmega. Paljud bensiiniga muruniidukid on võimelised ise liikuma. Kui tahaksid lisaks muru niitmisele ka saledamaks saada, siis mehhaanilised muruniidukid on Sinu jaoks! Tahad võimalikult vähe vaeva näha? Vali muruniidukid robotid! Sa on näha ka konkreetset materjali, millest on muruniidukid tehtud. Muruniidukid eristuvad samuti masina massi poolest.

BASSEINID MUUDAVAD IGA HOOVI LAHEDAKS

Basseinid on toredad sellepärast, et nad meeldivad absoluutselt kõigile! Anname garantii, et meilt soetatud basseinid on Teil veel kaua! Titadele loodud basseinid on kummist ja vahvate joonistustega. Internetipoe valikus on basseinid läbimõõduga koguni 10 meetrit. Kõige sügavamad basseinid on 132 cm. Peale selle on müügil ka filtriga komplektis basseinid.

HEAKVALITEEDILISED MOOTORSAED JUHTIVATELT KAUBAMÄRKIDELT

Valikus on Fieldmann, Mtd, STIGA mootorsaed. Need on kvaliteetseimad mootorsaed, mis teevad oma tööd kerge vaevaga. Tavapäraselt on suurema kaaluga mootorsaed ka suurema võimsusega. Variatsioone annavad juurde mootorsaed erineva disainiga. Loe kirjeldusest, milliseid lisafunktsioone mootorsaed omavad. Tegutse kiirelt, kuna mootorsaed on mõned päevad veel erihinnaga!

SURVEPESURID ON HEA OST KÕIGI JAOKS

Survepesurid vabastavad Su autopesulatest pikaks ajaks! Meie kaupluses on Karcher, Lavor ja teised pikaaegsetelt tootjatelt survepesurid. Tootekirjelduse abil on võimalik kiiremini mõista, mis on need funktsioonid, mida survepesurid teostavad. Tavapärased survepesurid on võimsusega alla 2kW. Mõned üksikud survepesurid on veel võimsamad. Survepesurid, mis panevad Su aknad ja auto läikima juba ootavad Sind!

KOMPRESSORID – SEADE, MILLEST SUL ON REAALSELT KASU

Kompressorid nagu paljud muud seadmed võivad olla väga erisugused. Peamine erinevus seisneb selles, mille abil kompressorid töötavad. Juhul kui kompressorid on osa Sinu igapäeva tööülesannetest, siis müra on oluline faktor. Mõistagi meil on kompressorid eri suuruses. On olemas kompressorid, mida saab ühte kätte võtta, aga on ka suuremad mis sobivad rohkem statsionaarseks töötamiseks. See, mis tüüpi kompressorid Sulle huvi pakuvad, tugineb ülesannetel, mida seade täitma hakkab.

Talvistelt hindadelt on jää ära sulanud. Suur kampaania on alanud – muruniidukid, basseinid, mootorsaed, survepesurid ja kompressorid ootavad Sind!