KVALITEETSED ILMAJAAMAD KOJU VÕI KONTORISSE

Leia septembrikuu soodustoodete seast personaalarvutid, ilmajaamad, droonid, monitorid, madratsid, rehvid, arvutihiired ja palju muud!

PERSONAALARVUTID IGAÜHE JAOKS

 

Rubriigis personaalarvutid leiab endale parima personaalarvuti iga soovija. Valikus on personaalarvutid Asus, Acer ja Lenovo ja muudelt kaubamärkidelt. Kiiremad personaalarvutid on operatiivmäluga koguni 32GB. Peale selle leidub rubriigis personaalarvutid ka HDD kõvakettaid kuni 2TB suurusega.  Filtri abil saad valikusse jätte personaalarvutid õige operatsioonisüsteemiga. Ära lase võimalusel kaduda soetada kõige parema hinnaga personaalarvutid!

 

Meie e-kauplusest saad soetada ilmajaamad, mis näitavad toa temperatuuri ja ka sellised ilmajaamad mis näitavad õue temperatuuri. Välisanduriga ilmajaamad ennustavad ka ilma.  Taolised ilmajaamad näitavad ilmaprognoosi 1-4 päeva. Osad ilmajaamad on võimalik panna seinale. Mõned  ilmajaamad on ka kuufaasidega.

 

LAHEDAD DROONID IGA VANUSE JAOKS

 

Populaarseks muutuv trend nüüdisaja inimühiskonnas on droonid. Populaarseimad droonid on kaubamärgilt Overmax. Ükskikud droonid on juhitavad isegi 13 km pealt. Täiesti täis akuga droonid võivad lennata peaaegu 25 minutit.  Enamjaolt on droonid juhitavad nutitelefoni või erilise juhtimispuldiga. Osad droonid on GPS-iga, eriti droonid , mille tööraadius on suurem.

 

 

LED ja LCD MONITORID

 

Meie veebikaupluses on suures valikus LED monitorid.  Monitorid võivad erineda nii suuruse kui disaini poolest. Nii LCD kui ka LED monitorid saavad olla erineva ekraanitüübiga. Paljud monitorid on sisseehitatud TV tuuneriga. Monitorid erinevad ka reageerimisaja poolest, mis võib olla 1-14 sekundit.  Enamik monitorid on reguleerimisvõimalusega – nt on võimalik muuta kaldenurka või Pivot.

 

KORRALIKUD MADRATSID TAGAVAD SÜGAVA UNE

 

Kollased, rohelised, hallid madratsid vaid meilt! Veebikeskkonnas leiad laiemad ja kitsamad madratsid. Täispuhutavad madratsid on mugavad kodus magamiseks. Matkale soovitame valida aga õhemad madratsid.  Pealegi on internetipoes madratsid ka basseinis päevitamiseks. Taolised madratsid on vinüülist.

 

 

REHVID IGAKS ILMAKS

 

Ilmastikuoludele vastavad rehvid tagavad ohutu liiklemise. Valikus on rehvid enam kui neljakümnelt parimalt kaubamärgilt. Ning kokku on tootegrupis rehvid üle tuhande suve- ja talverehve.  Kasuta selleks meie filtrit, et soetada vastavad rehvid.  Kui filter siiski ei aita, aitab kindlasti meie spetsialist õiged rehvid leida. Õiged rehvid, et autoga sõitmine oleks ohutu!

 

ERITÜÜPI ARVUTIHIIRED ÜHES KOHAS

 

Kas teadsid, et tänapäeval on eraldi arvutihiired mängudeks? Need arvutihiired on  kuni kahekümnenelja nupuga.  Sülearvutile arvutihiired on oma jaotuses. Värvi poolest on kõige suuremas valikus mustad arvutihiired. Juhtmeta arvutihiired saab ühendada arvutiga kas USB või Bluetooth abil.

Osad arvutihiired saab ühendada ka PS/2 juhtme abiga. Uuri missuguste lisafunktsioonidega arvutihiired olemas on-https://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/valisseadmed_tarkvara/arvuti_hiired