KINGITUS MEHELE, NAISELE, LASTELE ÜHEST KOHAST

 

kingitus meheleMeie e-pood jätkab klientide üllatamisega – akutrellid, murutraktorid, mobiiltelefonid, seljakotid on väga madala hinnaga. Lapsele aga võiks rõõmu teha uhiuus tasakaaluliikur või tahvelarvuti!

 

KAS SUL JUBA ON POPULAARNE TASAKAALULIIKUR?

 

Soeta endale tasakaaluliikur, mis on usaldusväärne. Tasakaaluliikur on paljude jaoks sõiduvahend. Iga laps sooviks, et ka nende peres oleks päris oma tasakaaluliikur. Jälgi turvameetmeid ja osta usaldusväärne tasakaaluliikur. Väiksele lapsele osta mõni mitte väga kiire tasakaaluliikur, et vältida õnnetusi. Tasakaaluliikur on ideaalne vahend motoorika arenemisel.

 

NÜÜD SELJAKOTID PARIMA HINNAGA

 

Seljakotid jalgrattasõiduks saad meie juurest. Muidugi ka lastele vastupidavad seljakotid. Meilt on samuti spetsiaalsed seljakotid matkamiseks. Sellised seljakotid on vajalike taskute ja kinnitustega. Kalale minekuks mõeldud seljakotid on lisaks eelpool mainitule ka vettpidavad. Tootegrupis on ka jalgrattakulleritele tehtud seljakotid.

 

KIIRUSTA JA SOETA KINGITUS MEHELE – UUS AKUTRELL – ROHKEM SIIN

 

Mis on populaarseim kingitus mehele? Akutrellid on väga hädavajalikud tööriistad majapidamises, seetõttu on see asendamatu kingitus mehele. Mis seal salata, kõik need tööd, mis akutrellid kiirelt ära teevad on ju üüratud. Mõned akutrellid on peaaegu välja müüdud, sest just olid jõulud ning korralik trell on parim kingitus mehele. Seega tasub jälgida lao seisu. Toodete seast leiad kvaliteetsemad Ford, Bort ja Black & Decker akutrellid – mis võiks olla veel parem kingitus mehele? Võimsaimad akutrellid on 20V maksimaalse pingega. Mõned akutrellid on valikus ilma akuta.

 

MOBIILTELEFONID IGAÜHELE

 

Kigitus mehele, naisele, lastele, vanavanematele? Mobiiltelefonid on tähtsal kohal paljude elus. Meie vanaemad on teadlikud, millised mobiiltelefonid saavad olla. Vanaemad ja vanaisade jaoks on välja töötatud spetsiaalsed mobiiltelefonid. Mobiiltelefonid on tehtud eraldi hädaabi nupuga. Samuti ka kokkuklapitavad mobiiltelefonid on samasuguse idee järgi tehtud.  Klassikalised mobiiltelefonid on tavaliselt ka kauakestvama akuga. Mobiiltelefonid ja nende aksessuaarid hetkel allahinnatud.

 

VÕIMSAD MURUTRAKTORID TEEVAD SU HOOVI ILUSAKS

 

Kui aastaid tagasi osteti murutraktorid ainuüksi suurte maatükkide niitmiseks, siis nüüd on murutraktorid muutunud jõukohaseks ka väiksema maa omanikule. Need on jällegi super kingitus mehele! Murutraktorid on iga peremehe unistus.  Head on murutraktorid just sellepärast, et neid on lihtne hooldada. Lisaks on murutraktorid vastava garantiiajaga. Megavõimsad murutraktorid vali Eesti suurimas e-kaupluses, parim kingitus mehele!

 

NUTIKAS TAHVELARVUTI SÄÄSTAB AEGA

 

Kas poleks hea osta tahvelarvuti odavamalt kui see teistes poodides on? Pakkumises on üle 100 erisuguse tahvelarvuti. Kui tahvelarvuti on Sinul ainuüksi e-mailide lugemiseks, siis vali pigem väikse mäluga soodsam variant. Kui aga tahvelarvuti asendab andmekandjat, siis jälgi selle mälu mahtu. Selgema pildiga tahvelarvuti on Lenovo IdeaTab. Selle tahvelarvuti fotokaamera on 10.1 pikslit.