ALGAVAL HOOAJAL UUED VÄLJAKUTSED

Leia septembrikuu kampaaniatoodete hulgast personaalarvutid, ilmajaamad, droonid, monitorid, madratsid, rehvid, arvutihiired ja palju muud!

PERSONAALARVUTID IGAÜHE JAOKS

 

Kategoorias personaalarvutid võib saada omale parima personaalarvuti iga klient. Tootevalikus on personaalarvutid Intel, MSI ja Fujitsu ning muudelt partneritelt. Kiiremad personaalarvutid on operatiivmäluga isegi 32 gigabaiti. Lisaks on rubriigis personaalarvutid samuti HDD kõvakettaid kuni 2TB mahutavusega.  Otsingufiltri abiga on võimalik valikusse jätte personaalarvutid vajaliku operatsioonisüsteemiga. Osad personaalarvutid on hetkel allahinnatud.

 

KVALITEETSED ILMAJAAMAD KOJU VÕI KONTORISSE

 

Valikus on ilmajaamad välisanduriga ja ilmajaamad siseanduriga. Osad ilmajaamad on ilmaprognoosimise lisafunktsiooniga. Ilmajaamad näitavad ilma kuni  96 tundi. Mõlemat tüüpi ilmajaamad võivad omada ka äratamise funktsiooni.  Ka kuufaaside kalendrit näitavad ilmajaamad on täiesti saadaval!

?`=9+

VÕIMSAD DROONID IGALE VANUSELE

 

Populaarseks muutuv trend tänapäeva inimkonnas on droonid. Kõige populaarsemad droonid on brändilt Overmax. Kindlad droonid on juhitavad ka 13 km kauguselt. Täiesti täis akuga droonid saavad töötada kuni pool tundi.  Droonid ning nende tarvikud vaata eraldi kategooriatest. Mõned droonid on navigatsioonisüsteemiga, eriti need , mille tööraadius on suur.

 

 

LED ja LCD MONITORID

 

Telli meilt monitorid ja viime monitorid sinuni juba ülejärgmisel päeval. Suurema diagonaalida LED monitorid on peaaegu 50 tolli. Nii LCD kui ka LED monitorid saavad olla nii läikiva kui ka mati ekraaniga. Paljud monitorid on VESA seinakinnitusega. Monitorid on erinevad ka 3D valmiduse poolest ja enamusel on see olemas.  Lisaks on üüratus valikus monitorid igas hinnaklassis.

 

KORRALIKUD MADRATSID TAGAVAD HEA UNE

 

Kollased, rohelised, hallid madratsid vaid meilt! Veebikeskkonnas leiad erimõõtudes madratsid. Täispuhutavad madratsid on mugavamad kodus magamiseks. Matkale soovitame soetada aga polüestrist tehtud madratsid.  Pealegi on meil madratsid ka vees kasutamiseks. Sellised madratsid on vinüülist.

 

 

REHVID KÕIKIDEKS ILMASTIKUOLUDEKS

 

Teeoludele vastavad rehvid tagavad ohutu liiklemise. Erimõõtudes rehvid vaid kõige parematelt partneritelt. Just nüüd on hea aeg osta odavamalt tutikad rehvid. Filtri võimalustega avastad vajalikud rehvid rutemalt. Loomulikult võid alati lisaks e-poe spetsialistilt abi küsida ja rehvid tellida. Ja kindlasti on meie e-kauplusest ostetud rehvid parima hinnaga!

 

ERINEVAD ARVUTIHIIRED ÜHES KOHAS

 

Mängimiseks on väljatöötatud erilised arvutihiired. Mängimiseks mõeldud arvutihiired on väga kiire reageerimisajaga. Populaarsed arvutihiired mängimiseks on näiteks Rival tootjalt. Tavalised arvutihiired saavad olla nii juhtmeta kui ka juhtmega. Juhtmeta arvutihiired saad ühendada personaalarvutiga kas USB või Bluetooth abil. |Osad arvutihiired saad ühendada ka PS/2 juhtmega Uuri järele, millised arvutihiired vastavad Sinu soovidele!