1a.ee – Vali enda jaoks sobivad treeningseadmed treening ja fitness lehelt!

treening ja fitness

1A KAUPLUSEST OSTAD ERANDITULT KÕIK VAJALIKU VÄGA SOODSALT!

Oled elektroonika otsimise faasis või siis huvitavad Sind kodumasinad? 1a.ee toodete hulgast saad igasugused vajaminevad tooted. Ostlemine on hõlbus, sortiment väga lai ja hinnad lausa võrratud!

TREENING JA FITNESS

Kategooria treening ja fitness on mõeldud neile, kes tahavad trenni teha kodus. Vali enda jaoks sobivad treeningseadmed treening ja fitness lehelt!

JALGRATTAD TERVELE PEREKONNALE

Jalgrattad abistavad perel kvaliteetselt aega mööda saata. 1a kaupluse tootevalikus on jalgrattad ühtlasi mudilastele, emadele kui ka isadele. Tingitult asjaolust, et jalgrattad on turul mitmesuguses suuruses, siis määrake ratturi pikkus. Seejuures erinevad jalgrattad tüübi poolest. Linnas sõitmiseks suunatud jalgrattad on suuremate mõõtudega ning raskemad. Jalgrattad, millega liigeldakse metsas, on kerged ning kauakestvamad. Eriti kaasaegsed jalgrattad sõidavad elektrienergia toel. Mõned jalgrattad ei oma käike, enamus aga käikudega. Astu poest läbi ja vali jalgrattad nii suurtele kui ka väiksematele!

RULLUISUD ALUSTAJALE VÕI PROFESSIONAALILE

Rulluisud teevad uiskudega sõitmise võimalikuks ka suvisel ajal! Vajalikud rulluisud saab 1a.ee veebipoest ühtlasi esmasõitja kui ka harrastaja. Kogenematul soovitame võtta väiksema diameetriga ratastega rulluisud. Väikeste ratastega rulluisud on algajale ohutud ning stabiilsed. Kogemustega sõitjale sobivad massiivsemate rullikutega rulluisud. Rulluisud erinevad samuti raamistiku metalli osas. Rulluisud tähendavad ka kaitsmete olemasolu. Selleks, et rulluisud oleksid eriti väheohtlikud, soetage ühtlasi kiiver. Meie meeskond aitab Sinul valida sobivaimad rulluisud!

MÕTLEMIST TOETAVAD LAUAMÄNGUD

Lauamängud on suurepärane ajaviide tervele perele! 1a.ee sortimendis on lauamängud nii suurtele kui ka lastele. Pisematele suunatud lauamängud liigituvad eraldi vanuseklassidesse. Seejuures passivad lauamängud mitmesuguste suurustega seltskondadele. Lauamängud on lapse mõtlemisele tohutult head. Mõned lauamängud arendavad mäletamist, mitmed lauamängud treenivad reaktsiooni. Lauamängud on suurepärane vahend isal oma lapsega väärtusliku aja mööda saatmiseks.

SUUREPÄRASE KVALITEEDIGA ARVUTID

Arvutid on tänapäeva tarbija parimad abimehed. Arvutid on levinud absoluutselt kõigis valdkondades. Seetõttu on 1a pood enda tootevalikusse valinud kõikvõimalikku liiki arvutid. 1a.ee internetipoest hangid isikulised arvutid, sülearvutid ning nuhvlid. Meil on müüa üksnes parimate firmade arvutid. Arvutid on jõudluse poolest ja hinna poolest vägagi mitmenäolised. Soodsama taseme arvutid on erasektorile, kõrgema taseme arvutid ärisektorile.

TOOTEVALIKUS IGAST LIIKI KODUMASINAD

Meie seadmete tootevalikust saab soovitud kodumasinad iga klient. Aja kokkuhoiu tõttu on tõhus hankida kõik vajaminevad kodumasinad samast poest. 1a.ee poe toodete hulgas on igasugust liiki kodumasinad. 1a.ee tootevalikus on kodumasinad nii köögis kui pesuruumis tarvitamiseks. Kõrgema energiamärgisega kodumasinad on energiasäästlikumad. Nimetatud kodumasinad võtavad vähem elektrienergiat. Muretse kodumasinad meie juurest!