1A.EE – AEGUMATUD JA LEMMIKUD PARFÜÜMID JA KOSMEETIKA

PARFÜÜMID JA KOSMEETIKA

SUVEHOOAEG ON KOHAL JA HINNAD ON ALL

Osad tõukerattad, parfüümid, lastevoodid ja vannid on selle suve hitt-tooted!

TÕUKERATTAD JA SUVEHOOAEG VÕIB ALATA

Tõukerattad noortele ja vanadele. Tootevalikus on 149 toodet, mis tähendab, et tõukerattad saab osta omale igaüks.Laos olevad tõukerattad leiad mugavalt ühe suure rubriigi all kirjutades sõna otsingu lahtrisse. Kahe esirattaga tõukerattad on mõeldud päris väikestele. Sellised tõukerattad on valikus kaubamärkidelt Mondo ja Puky. Need tõukerattad on loodud mudilastele alates 2. eluaastast. Toote filtri abiga võiksid välja valida Sinu jaoks südamelähedased tõukerattad. Kuna valik on lai ning meie tõukerattad on usaldusväärsed, oleme teadlikud, et valik on keeruline. Vaata, et tõukerattad oleks kaupluse kohapeal olemas.

AEGUMATUD JA LEMMIKUD PARFÜÜMID JA KOSMEETIKA

Eraldi tootegrupi all on parfüümid ja kosmeetika meeste jaoks ja parfüümid ja kosmeetika naistele. Naiste jaoks on parfüümid olnud alati üsna lahutamatu lisaväärtus välimusele. Sellepärast on tootevalikus suurepärased parfüümid kinkekomplektina. Ka meessoo esindajate jaoks ei tohiks olla parfüümid vähem tähtsad, seega on samuti nende jaoks valik suur. Carolina Herrera, Nina Ricci, Hugo Boss ja teised populaarsed parfüümid on internetikaupluse laos kohe olemas. Muretse endale ideaalse hinnaga populaarsed parfüümid ja kosmeetika juba täna!

ERINEVATE OMADUSTEGA LASTEVOODID

Üle viiekümne erineva lastevoodi seast leiad 100% enda lapsukesele kõige parema. Valged lastevoodid on klientide seas populaarsed. Poest leiad üle seitsmekümne erineva puidust tehtud lastevoodi. Tootegrupis leiad samuti riidest lastevoodid.  Kui oled beebi jaoks lastevoodi otsingul, võiksite soetada lastevoodi, mille põhja kõrgust on võimalik alla lasta. Osad lastevoodid on ühendatud kummutiga, et oleks mugav titeriideid seal hoiustada.  Nutikas lahendus on pesukast lastevoodi all, kus hoida rätikuid. Kuid samuti on meil ka kauni disainiga lastevoodid ka suurematele mudilastele. Eemaldatavate pulkadega lastevoodid on kauemat aega kasutuses – väikelaps saab lastevoodi sellest august välja ronida. Seda tüüpi lastevoodi on hea, kuna kaob lapse kukkumisoht üle ääre ronides. Sellised lastevoodid annavad lapsele iseseisvuse iseseisvalt voodisse ronida. Kõik lastevoodid meie internetikaupluses vastavad EU standarditele.  Soeta kaunis lastevoodi meie e-poest!

KAUNID JA KVALITEETSED VANNID

Vannid, dušialused ja WC potid leiad meilt praegu soodsama hinnaga. Meie on valikus eritüüpi vannid. Pisemasse vannituppa mahuksid hästi nurga- või ristkülikukujulised vannid. Ümarad vannid on erisuuruses. Pealegi on vannid ka usaldusväärsetelt ettevõtetelt. Ümarad vannid sobivad hästi suurde vannituppa. Vajalike atribuutikaga vannid leiad paari klõpsuga.